Witam wszystkich,
Kilka słów na początku o mnie, mam na imię Ada, mam 23 lata, na codzień pracuje w księgowości. Założyłam tego bloga, ponieważ mam trochę świra na punkcie wlosow, dużo czytalam na różne tematy w tej dziedzinie, dużo tez probowalam na swoich włosach i chciałam sie z wami podzielić tym jak można zaoszczędzić i utrzymac wlosy w dobrej kondycji.